KONTAKTA OSS

Är du redo att sälja din bostad? Hör av dig - vi bjuder på ett hembesök

Oavsett om du vill boka in ett hembesök eller komma i kontakt med någon i vårt dedikerade team så hittar du alla kontaktuppgifter här.

Moodhouse AB

Hulda Lindgrens Gata 8
421 31 V. Frölunda

Tel: 031-762 45 90

E-post: info@moodhouse.se

Karriär

Vi letar kontinuerligt efter personer som vill bli en del av Moodhouse. Tveka inte att skicka in din ansökan till jobb@moodhouse.se – oavsett vad för tjänst som intresserar dig. Alla tjänster kräver att du behärskar svenska i tal och skrift.

Kundansvarig

Rebecca Risselborn

0734-100530

rebecca@moodhouse.se

Kundansvarig

Ida Engström

0760-025510

ida@moodhouse.se

Kundansvarig

Lotta Brandell

0723-144594

lotta@moodhouse.se

Kundansvarig

Sara Haag

0735-131557

sara@moodhouse.se

Stylingkoordinator

Magdalena Zakrison

0761-614068

magdalena@moodhouse.se

Logistikkoordinator

Matilda Vänerfors

0730-599606

matilda@moodhouse.se

Kundansvarig kringtjänster

Olivia Van Hollebeke

0766-311109

olivia@moodhouse.se

Logistik

Jerry Moberg

Logistik

Filip Hjertonsson

Logistik

Johan Byman

Logistik

Isak Lund

Logistik

Oscar Samuelsson

Lager

Signe Karlström

Lager

Mohammed Saleh

Gruppledare

Sofia Lindgren

Inredare homestyling

Sofia Mattsson

Inredare homestyling

Linnea Stensson

Inredare homestyling

Liam Möller

Inredare homestyling

Tyra Matsdotter

Inredare homestyling

Malin Lööv

Inredare homestyling

Sandra Bjerkhede

Inredare homestyling

Elsa Charlez

Inredare homestyling

Stina Jonsson

Inredare homestyling

Madeleine Mikkelsen

Inredare homestyling

Julia Forsgren

VD

Susanne Van Hollebeke

susanne@moodhouse.se

Från hembesök till såld bostad

Här förklarar vi processen i fyra enkla steg

1. Hembesök

Vi utgår alltid ifrån ett hembesök där vi tittar på bostadens förutsättningarna inför den kommande homestylingen.

2. Homestyling

Vi sköter allt från planering och leverans av möblemang, till den faktiska homestylingen på plats.

3. Foto och visning

Den homestyling era potentiella kunder ser på objektsbilderna, möts dem också av under visningen.

4. Återställning av bostad

När bostaden är såld hämtar vi allt möblemang och ser till att bostaden återställs.

Redo att sälja?

Boka in ett kostnadsfritt hembesök genom att fylla i dina kontaktuppgifter