KONTAKTA OSS

Redo att sälja? Vi bjuder på ett hembesök

Oavsett om du vill boka in ett hembesök eller komma i kontakt med någon i vårt dedikerade team så hittar du alla kontaktuppgifter här.

Moodhouse AB

Hulda Lindgrens Gata 8
421 31 V. Frölunda

Tel: 031-762 45 90

E-post: info@moodhouse.se

Karriär

Vi letar kontinuerligt efter personer som vill bli en del av Moodhouse. Tveka inte att skicka in din ansökan till jobb@moodhouse.se – oavsett vad för tjänst som intresserar dig. Alla tjänster kräver att du behärskar svenska i tal och skrift.

Kundansvarig

Rebecca Warg

0734-100530

rebecca@moodhouse.se

Kundansvarig

Lotta Brandell

0723-144594

lotta@moodhouse.se

Kundansvarig

Sara Joman

0760-025510

sara.j@moodhouse.se

Kundansvarig

Anna Nilsson

0735-131557

anna@moodhouse.se

Föräldraledig

Erika Randling

Kundansvarig Kringtjänster

Olivia Van Hollebeke

0766-311109

olivia@moodhouse.se

Marknadsansvarig/Försäljningscontroller

Magdalena Zakrison

0763-088303

magdalena@moodhouse.se

Koordinator

Matilda Vänerfors

0730-599606

matilda@moodhouse.se

Kreativt ansvarig/Gruppledare inredare

Sara Haag

sara@moodhouse.se

Inredare Homestyling

Stina Jonsson

Inredare Homestyling

Hanna Gustavsson

Inredare Homestyling

Klara Lundgren

Inredare Homestyling

Daniella Guner

Inredare Homestyling

Kellie Hansson Winroth

Inredare Homestyling

Norma Alfaro

Lageransvarig/Gruppledare logistik

Max Corneliusson

Logistik

Jerry Moberg

Logistik

Filip Hjertonsson

Logistik

Sajjad Ahmadi

Logistik

Hugo Eriksson

Logistik

Nicklas Borén

Logistik

Sebastian Hansson

Lager

Line Hallin Brandell

VD

Susanne Van Hollebeke

susanne@moodhouse.se

Från hembesök till såld bostad

Här förklarar vi processen i fyra enkla steg

1. Hembesök

Vi utgår alltid ifrån ett hembesök där vi tittar på bostadens förutsättningar inför den kommande homestylingen.

2. Homestyling

Vi sköter allt från planering och leverans av möblemang, till den faktiska homestylingen på plats.

3. Foto och visning

Den homestyling era potentiella kunder ser på objektsbilderna, möts de också av under visningen.

4. Hämtning av styling

När bostaden är såld hämtar vi allt möblemang och önskar er lycka till med nästa steg i livet!

Redo att sälja?

Boka in ett kostnadsfritt hembesök genom att fylla i dina kontaktuppgifter